Чергові спортивні досягнення студента кафедри Інженерії програмного забезпечення факультету

21 червня 2023 року відбувся старт естафети 4 по 100 метрів серед чоловіків, де команда України з великим відривом здобула перше місце.

За команду України виступали Ерік Костриця, Андрій Васильєв, Станіслав Коваленко, Олександр Соколов, запасні — Владислав Ємець (студент групи ПІ-426Б(А) кафедри Інженерії програмного забезпечення Факультету кібербезпеки та програмної інженерії) та Ілля Попов.

Посилання на результати.

Загалом Україна стала другою країною в другому дивізіоні в командному заліку та перейшла в найвищий дивізіон.

Особисто для Владислава це були найбільші змагання, на яких він брав участь, адже йому вдалося потрапити до дорослого естафетного складу, будучи ще тільки в молодіжній віковій категорії.

Попереду на Владислава чекає чемпіонат Європи серед молоді в якому він планує брати участь.