Зустріч зі стейкхолдерами щодо підготовки здобувачів зі спеціальності 125 «Кібербезпека»

22 березня 2023 відбулася робоча зустріч провідних НПП кафедри, завідувача кафедри Казмірчук Світлани Володимирівни та стейкходерів. Було обговорено ключові моменти щодо організації освітнього процесу при підготовці фахівців освітньо-професійної програми (ОПП) «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальністю 125 «Кібербезпека». На зустрічі були визначені такі перспективні напрями подальшої співпраці кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації:

1) проходження переддипломної практики здобувачами, а також їх подальше працевлаштування;

2) проведення лекційних та практичних занять для здобувачів.

Також було рекомендовано включити до ради роботодавців Факультету кібербезпеки та прогманої інженерії Нікітюка Дмитра Вікторовича, заступника директора технічного департаменту компанії  Seeton Group LLC та Бакалинського Олександра Олеговича, к.т.н., старшого дослідника, полковника, заступника директора Департаменту кіберзахисту Адміністрації Держспецзв’язку.