Спіробітники кафедри КСЗІ прийняли участь в ІТ-курсі для викладачів від GlobalLogic Education

Доцент кафедри, к.т.н., доцент Ільєнко Анна Вадимівна та старший викладач кафедри Прокопенко Олена Володимирівна протягом липня-серпня 2023 прийняли участь курсі від GlobalLogic Education “ІТ-інструменти для викладачів”

Викладачі ознайомилися з ІТ-інструментами для викладання онлайн, трендами в IT-освіті, концепціями та парадигм програмування, пов’язаних з актуальними мовами програмування, з політиками та процедурами забезпечення кібербезпеки для університетів, а також загальними поняттями про штучний інтелект та чат ChatGPT як потужні інструменти для покращення організації онлайн навчання.

Отриманні знання будуть впровадженні в начальний процес для здобувачів освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр» спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації».