Участь представників НАУ у ITeacher’s Meet-ups #4 «Перспективи визнання українських кваліфікацій в ЄС та вплив цього процесу на якість ІТ освіти»

У рамках підписаного договору про співпрацю Національного авіаційного університету та компанією-стейхолдером SoftServe, працівники Факультету кібербезпеки та програмної інженерії, а саме, в.о. декана факультету Катерина Нестеренко та доцент кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації Анна Ільєнко, 20 квітня 2023 року прийняли участь у онлайн зустрічі ITeacher’s Meet-ups #4 «Перспективи визнання українських кваліфікацій в ЄС та вплив цього процесу на якість ІТ освіти».

Спікером зустрічі виступив Юрій Баланюк, голова Національного Агентства Кваліфікацій.

Під час зустрічі було представлено аналіз результатів порівняння Європейської та Національної рамок кваліфікацій і окреслено позитивні зміни з точки зору якості ІТ освіти.