Участь представників Національного авіаційного університету  у вебінари «Що повинен знати Web-Pentester у 2023 році?» від проєкту USAID

13 квітня 2023 року у рамках освітнього проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» доцент Ільєнко А.В., старший викладач Яковенко О.Л. та здобувачі вищої освіти освітніх ступенів «Бакалавр» і «Магістр» ОПП «Безпека інформаційних і комунікаційних систем», кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації Факультету кібербезпеки та програмної інженерії, прийняли участь в он-лайн вебінарі «Що повинен знати Web-Pentester у 2023 році».

Спікером зустрічі виступив Сергій Короленко, керівник напрямку тренінгів компанії «Berezha Security Group».

Під час вебінару було ознайомлено здобувачів з деревом навиків для Web-Pentester та напрямами професійного розвитку. Також було розглянуто різноманітні методики та інструменти, що дозволяють виявити вразливості та потенційні загрози, які можуть бути використані зловмисниками для несанкціонованого доступу.