На Факультеті кібербезпеки та програмної інженерії НАУ відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам ОС «Бакалавр»

Відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Факультету кібербезпеки та програмної інженерії. Дипломи отримали 338 випускників освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальностей: «Інженерія програмного забезпечення» та «Кібербезпека».

З вітальним словом до випускників звернулися перший проректор НАУ Олексій Анатолійович Михальченко, в.о. декана факультету Катерина Сергіївна Нестеренко та завідувачі кафедр, які побажали випускникам натхнення, професійної самореалізації, мирного неба та здійснення мрій.

Кращих студентів нагородили подяками та грамотами за внесок у студентську науку, успіхи в навчанні та активну участь у громадському і культурному житті.

До привітань долучилися стейкхолдери факультету які вручили випускникам з дипломами з відзнакою цінні подарунки.

Вітаємо випускників та бажаємо успіху в професійній діяльності!