Першокурсники Факультету кібербезпеки та комп’ютерної інженерії НАУ почали знайомитись з потенційними роботодавцями — компанією SoftServe

У рамках підписаного договору про співпрацю між Національним авіаційним університетом з компанією SoftServe студенти НАУ продовжують знайомитись з компанією-стейкхолдером, та вивчати нові перспективи і можливості.

Першокурсники Факультету кібербезпеки та програмної інженерії відвідали один із головних офісів SoftServe. В рамках зустрічі була проведена цікава екскурсія та презентація.

Компанія SoftServe – це загально відомий постачальник послуг та програмного забезпечення, а також найбільша в світі IT-компанія з українським корінням.

Компанія має більш ніж 24 роки досвіду у сфері консультації та надання цифрових рішень як для компаній зі списку Fortune Global 500, так і для незалежних розробників ПЗ.

За наступним посиланням можна окремо дізнатися щодо питань стажування в компанії.