Запрошуємо прийняти участь у ХІІ міжнародній конференції до 90-річчя Національного авіаційного університету «ITSEC»

2–4 травня 2023 року у місті Ужгород відбудеться ХІІ міжнародна науково-технічна конференція присвячена 90-річчю Національного авіаційного університету «ITSEC».

Організатори конференції: Національний авіаційний університет, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», ГО «Асоціація спеціалістів кібербезпеки».

Співголови оргкомітету конференції: від Національного авіаційного університету – ректор Максим Луцький (д.т.н., проф.), від ДВНЗ «Ужгородський національний університет» – ректор Володимир СМОЛАНКА (д.м.н., проф.).

Основною метою конференції є ознайомлення з сучасними досягненнями та висвітлення результатів наукових досліджень з усіх аспектів інформаційної та кібербезпеки, бізнес-аналітики і консолідації інформації.

Важливо:

— до 17 квітня 2023 р. – онлайн-реєстрація за посиланням: http://cutt.ly/W34REXt

— подання матеріалів тез доповідей та презентацій на постер-сесію (онлайн) за посиланням: itsec.bit@gmail.com

Запрошуємо прийняти участь усіх бажаючих!

Інформаційна картка конференції