Результати Засідання Секції «Кібербезпека Та Програмна Інженерія»

4 квітня 2023 року відбулось пленарне засідання секції «Кібербезпека та програмна інженерія» у рамках ХХІІI Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки».

З вступним словом та привітанням від керівництва факультету виступив завідувач кафедри засобів захисту інформації д.т.н., професор Козловський В.В.

В ході засідання було заслухано та обговорено актуальні проблеми кіберзахисту та захисту даних в сучасних умовах. За змістом та обсягом поданих матеріалів, володінням знаннями стану питання та якістю опрацьованих ілюстративних матеріалів в кращу сторону відмічено студентів: Юрія Василюка, Єлизавету Галущак, Івана Лічковаху, Ксенію Манжулу, Віталія Панасюка, Тетяну Іващенко, Людмилу Рибак, Петра Хлищеборщ, Владислава Студенкова, Андрія Винарчука, Єлизавету Соколову.

По результатам конференції буде підготовлено збірник тез доповідей, який буде розміщено в депозитарій Національного авіаційного університету.